Watches


All STORM timepieces are made with high grade stainless steel in matte, brushed or polished finishes. Models feature Japanese or Swiss movements and are anti-allergenic.

Men

STORM vīriešu pulksteņu līnija ietver sevī dažādu veidu stilus: sākot ar modeļiem ar spilgti izteikto individualitāti, kuros bieži tiek ietvertas dažādas ierīces un citi unikālie atribūti un beidzot ar ultra moderniem pulksteņiem mūsdienīgiem stilīgiem vīriešiem.

Women

Kompānijas STORM sieviešu pulksteņi tiek veidoti pēdējo modes tendenču ietekmē. Šo pulksteņu izgatavošanā tiek izmantots zelts un briljanti. Pastāv arī klasisko sieviešu pulksteņu sērija, kura ir pazīstama ar savu minimālismu un līniju slaidumu.

Unisex

Viena no raksturīgākajām STORM kompānijas dizaina īpašībām ir minimālisms un vienkāršība. Tieši tādi ir pulksteņi, kuri piestāv gan vīriešiem, gan arī sievietēm.

Limited edition

Katru sezonu STORM kompānija ierobežotā tirāžā izlaiž nelielu pulksteņu kolekciju, kuras dizains atšķiras ar neparastām īpašībām un materiāliem. Ierobežotas tirāžas pulksteņiem ir autentiskuma sertifikāts ar piešķirto numuru.