Ētoss


STORM – zīmols, kas pārsteidz un vienmēr ir soli priekšā citiem; kas nepārtraukti izaicina pastāvošos inovatīva dizaina risinājumus visā pasaulē.

PIRMSĀKUMI
STORM zīmola un tam raksturīgā unikālā dizaina pirmsākumi meklējami 1989.gadā Londonā. Sākotnēji tas specializējās inovatīva dizaina pulksteņu ražošanā, taču, tuvojoties jaunajai tūkstošgadei, STORM preču klāsts tika paplašināts ar oriģināla dizaina juvelierizstrādājumiem, brillēm un apģērbu. Laika gaitā to papildinājušas arī somu, maku un lietussargu kolekcijas, kā arī īpaša smaržu līnija viņai un viņam. Bet ar to vēl viss nav galā! STORM komanda jau nopietni strādā pie jaunu aksesuāru kolekcijām, pirmās no kurām tiks prezentētas jau pārskatāmā nākotnē.

FILOZOFIJA
No stilīgiem sportiska dizaina līdz drosmīgiem nestandarta dizaina izstrādājumiem... STORM tic individuālisma kultam, tāpēc šī zīmola piedāvājumā ir aksesuāri, kas izceļas ne vien ar unikālu dizainu – neparastām, nereti pat skulpturālām formām un košām krāsām, bet arī ar pārsteidzošu funkcionalitāti.
STORM nepārtraukti meklē jaunus izaicinājumus dizaina jomā. Tā komanda, kurā apvienojušies aizrautīgi dizaineri, smeļas iedvesmu apkārtējā pasaulē, kombinējot netradicionālus materiālus ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kam raksturīga īpaši augsta precizitāte.

NĀKOTNE
Neraugoties uz vairāk nekā 20 gadus ilgo pastāvēšanas vēsturi, STORM zīmols, kura radītos aksesuārus mūsdienās iekāro pircēji visā pasaulē, joprojām uzskatāms par pionieri individuāla stila meklējumos. Tas nepārtraukti attīsta savu piedāvājumu, lai palīdzētu cilvēkiem izcelt viņu individualitāti un pārsteigtu pasauli ar aizvien oriģinālākiem dizaina risinājumiem, tādējādi pārsniedzot patērētāju gaidas. Tāpēc katra produkta dizains, ko aizsargā intelektuālā īpašuma tiesības un dizaina tiesības, ir unikāls.
NB! Tikai oriģinālajiem STORM produktiem ir oficiāls to autentiskumu apliecinošs zīmogs!