Storm garantijas apkopes noteikumi


Pulksteņa ekspluatācijas garantijas termiņš 24 mēneši no pārdošanas dienas. Garantijas laikā izgatavotajs garantē pulksteņa remontu, ja radies rūpniecisks defekts. Izgatavotajs garantē bojātās preces mehānisma maiņu, ja tas tika remontēts vairāk nekā 3 reizes serviss-centrā garantijas laikā, vai serviss-centrs apstiprina mehānisma remontu neispējamību.

Garantijā neietilpst:
 • barošanas elementa maiņa (barošanas elements, kurš ir komplektā ar preci, paredzēts tikai tādēļ, lai pircējs pārliecinās par tā darbu);
 • pulksteņu pogas, galviņas un valniņi;
 • rokassprādžu, siksniņu un aizdaru remonts;
 • korpusa, rokassprādžu un aizdaru pārklājuma saglabāšana sākotnējā izskatā (apzeltījums, apsudrabojums, plastmasas detaļu metalizējums, anodoksidēšana). 

Ekspluatācijas noteikumi:
Neizbīdiet ciparnīcas regulēšanas rokturi, ja pulkstenis ir mitrs. Ekspluatācijas laikā ciparnīcas regulēšanas rokturim jābūt iebīdītam.

Temperatūra.
Nepakļaujiet pulksteni ilgstošu tiešu saules staru vai augstu temperatūru iedarbībai.

Údens necaurlaidība.
Pārbaudiet Jūsu pulksteņa ūdensdrošumu atbilstoši tabulai. Ja uz Jūsu pulksteņa nav atbilstošā marķējuma, tad tam nevar būt saskare ar ūdeni.

Marķējums uz aizmugurējās vāciņas
Vieglas šļakatas, norasošana
Pelde
Zemūdens pelde bez akvalanga Zemūdens pelde ar akvalangu
Nav
WATER RESISTANT 30MWATER RESISTANT 50MWATER RESISTANT 100MWATER RESISTANT 150MParūpējieties, lai Jūsu pulkstenis nenokļūtu saskarē ar ūdeni, ja tas nav ūdensdrošs.
Ja uz Jūsu pulksteņa ir marķējums 100M vai 150M, tad pēc peldēšanas to jānomazgā tīrā ūdenī un jānoslauka ar mīkstu lupatiņu. Noslaukiet visu ūdeni, kas varētu iekļūt korpusā, zem stikla vai siksniņā. Palikušie netīrumi uz korpusa vai siksniņas var radīt ādas iekaisumu.

Ne retāk kā 1 reizi gadā nepieciešams veikt pulksteņa tehnisko pārbaudi veikalā vai garantijas remontdarbnīcā, kā arī pulksteņa korpusa hidroizolācijas profilaktiku. Ja tas ūdens drošs.

Triecieni.
Nepakļaujiet pulksteni spēka vai triecienu iedarbībai.

Stiepjošās siksniņas.
Sekojiet, lai pārāk stipri netiktu izstiepta stiepjošā siksniņa, jo tas var izraisīt siksniņas bojājumu. Uz siksniņu garantija neattiecas.

Ķimikālijas un gāzes.
Nenēsājiet pulksteni vidē, kur uz to var iedarboties gāzes vai ķīmiskas vielas. Saskaroties jebkurai ķìmiskai vielai (benzīns, spirts, alkohols, dezodorants, skidrums nagu lakas noņemšanai, šķīdinātājs vai krāsa) ar pulksteni, tā var izsaukt krāsas izmaiņas, stikla vai citu daļu bojājumu.

Barošanas elementa maiņa.
Barošanas elementa nomaiņu drīkst veikt tikai kvalificēts pulksteņmeistars.

Pulksteņu kopšanas līdzekļi.
Pulksteņa matēto korpusa virsmu var tirīt ar dzēšgumiju. Pulksteni ar siksniņu no nerūsējošā tērauda ieteicams  periodiski mazgāt ar ziepjūdeni. Pirms mazgāšanas parbaudiet pulksteņus pec ūdensdrošības tabulas. Jā pulkstenis neatbilst atzīmējumam “water resistance 30m”, noņemiet pulksteņus no siksniņas un mazgājiet siksniņu atsevišķi. Pēc mazgāšanas pulksteni jānoslauka ar mīkstu lupatiņu un jāļauj tam pilnīgi isžūt.

Ādas siksniņas.
Āda ir naturālais materiāls, kurš ekspluatācijas laikā var stiepties, mainīt izskatu un krāsu, kā arī dīst pirmajās lietošanas reizēs. 

Lūdzu neaizmirstiet, ka Jūsu pulsksteņu izskats un stāvoklis ir tieši atkārīgs no pulksteņu ekspluatācijas un kopšanas.
Serviss-centrs patur tiesības noņemt preci no garantijas, ja:

 • noticis mehānisks bojājums (t.s. gravējums) vai neautorizēts remonts;
 • netiek  ievēroti ekspluatācijas noteikumi, sk. augstāk;
 • garantijas talonā nav datuma, zīmoga, pārdevēja un klienta paraksta vai kases aparāta čeka, kas apstiprina pirkumu;
 • bojājums radies augstas vai zemas temperatūras ieradībā. (pirts, sauna, utt.)
 • bojājums radies aktīvo sporta veidu iedarbības rezultātā: ūdens motocikli, dažādas cīņas, utt.
 • bojājums radies īpašnieka nevērīgās rīcības rezultātā;
 • bojāts LCD (šķidro kristālu displejs);
 • bojāts stikls (sasists, izkritis, radušās plaisas, utt.);
 • izstrādājuma izmantošana profesionālajiem mērķiem.

šajos gadījumos remonta izdevumus apmaksā pircējs.

Storm eksklūzivajs izplatītājs Baltijas Valstīs un Krievijā:
SIA Storms Rīga; e-mail:info@stormwatches.lv; www.stormlondon.lv

Storm servisa centrs:
Vaļņu 31/33, Rīga. Tālr. 67210393
Pie nepieciešamības remonta veikšanas Galvenajā Servisu centrā Storm Londonā, Anglija, sūtījums dodas katra mēneša 15 un 30 datuma. Remontdarbu termiņš ir no 4 līdz 6 nedēļām no izstrādājuma aizsūtīšanas datuma Londonā.

Garantijas pieteikums (PDF, 41KB)